Audycja muzyczna

Tradycją w naszym przedszkolu były koncerty Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy. Niestety w tym roku z powodu pandemii nie mieliśmy okazji gościć artystów z Filharmonii w naszym przedszkolu. Mieliśmy jednak niespotykaną okazję obejrzenia audycji muzycznej online. Audycja nosiła tytuł „Chłodny i logiczny klawesyn”.
Biedronki dowiedziały się, że do takiego miejsca jak teatr, opera czy filharmonia należy ubrać się elegancko. Dzieci miały okazje poczuć wyjątkowość tego dnia właśnie dlatego że przyszły do przedszkola odświętnie ubrane. Każde dziecko otrzymało bilet, który został sprawdzony a następnie “skasowany” i każdy oczywiście musiał za bilet zapłacić. Cena biletu – jeden uśmiech. Większość płaciła kilkukrotnie 🙂
Dzieci oglądały audycję z wielkim zainteresowaniem i brały w niej czynny odział.