Punkt konsultacyjny

Zachęcamy rodziców i nauczycieli do korzystania z konsultacji w zakresie poradnictwa psychologiczno – pedagogiczno – logopedycznego w ramach punktu konsultacyjnego. W naszej placówce porad udziela pani Joanna Malczewska – logopeda i terapeuta integracji sensorycznej. Ze względu na sytuację epidemiologiczną odbywają się one w  formie telefonicznej.

Kontakt pod numerami Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Sępólnie Kr.: (52) 388 21 47, 661873186

Informacja o płatnościach

• Płatności za przedszkole prosimy dokonywać poprzez konto:

BNP Paribas Bank Polska S.A.

16 2030 0045 1110 0000 0423 0860

Telefon kontaktowy 666 020 610 do godz. 14:00 od poniedziałku do piątku.

W związku z epidemią koronawirusa (COVID-19) płatności za przedszkole prosimy dokonywać wyłącznie na konto!!!

Informacje o wysokości kwoty odpłatności za przedszkole przekazywane są bezpośrednio do państwa za pośrednictwem sms. Uprzejmie prosimy o przelewanie podanych kwot (bez zaokrąglania w dół czy w górę).
Odpłatność za przedszkole zgodnie z podpisaną deklaracją powinna być uregulowana do 15-tego dnia miesiąca za dany miesiąc.

• Składki na ubezpieczenie i Radę Rodziców należy wpłacać na numer konta Rady Rodziców:
    Rada Rodziców przy Gminnym Przedszkolu Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Sępólnie Krajeńskim:

Bank Spółdzielczy

23 8162 0003 0000 5539 2000 0010

W tytule przelewu prosimy podać następujące dane:

• Wpłacając składkę na Radę Rodziców: imię i nazwisko dziecka, nazwa grupy, składka na radę rodziców ;

• Wpłacając składkę na Ubezpieczenie: imię i nazwisko dziecka, nazwa grupy, ubezpieczenie.

Wpłat na Radę Rodziców proszę dokonywać do 15 każdego miesiąca (oczywiście wpłaty są dobrowolne tak jak było to dotychczas).