Dzień Babci i Dziadka w Zajączkach

W dniu 19 stycznia  w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Panie i dzieci już od progu witały przybyłych gości oraz składały piękne życzenia.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno-muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. W trakcie uroczystości dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.

Następnie Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek. Był to czas wspólnych rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.  Nie zabrakło również wspólnych tańców, zabaw, konkursów z nagrodami oraz sesji fotograficznej z udziałem Babci i Dziadka. To był dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości. [wychowawcy grupy]