Loading

Dzień Dziecka w Zajączkach

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Świętowaliśmy aż dwa dni.  W pierwszym dniu wesołym autokarem pojechaliśmy do Centrum Rekreacji i Sportu w Sępólnie Krajeńskim  by uczestniczyć w akcji charytatywnej dla małej Zosi –dziewczynki chorej na SMA. Tam wspólnie z innymi dziećmi zaśpiewaliśmy piosenkę „Dłonie” Majki Jeżowskiej. Po powrocie w przedszkolu  czekały na nas wesołe tańce, wata cukrowa, bańki mydlane. Z kolei drugi dzień umiliły nam ciocie z KLAWO, które przygotowały mnóstwo miłych niespodzianek takich jak: brokatowe tatuaże, bańki mydlane,  cukrowa wata , popcorn , zabawy z kolorową chustą z Garfildem i Minionkiem. Najlepszą dla nas atrakcją był dmuchany zamek, na którym świetnie się bawiliśmy. [wych. grupy]

Jeśli chcesz możesz do nas napisać