Loading

Dzień Mamy i Taty

Dziś Biedroneczki przyszły do przedszkola odświętnie ubrane miały w przedszkolu bardzo pracowity dzień, ponieważ okazja jest wyjątkowa –  dziś wszystkie mamy obchodzą swoje święto. Już wkrótce, bo 23 czerwca, swój dzień będą świętowali tatusiowie. Postanowiliśmy więc uczcić oba święta naraz.
„Mama i tata” ileż te słowa mają w sobie treści. Z nimi związane są nasze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa – nasze pierwsze radości, zabawy, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dali nam najpiękniejszy dar – życie. Pamiętamy o mamie i tacie w dniu ich święta.
Biedroneczki poza występem, do którego się pracowicie przygotowywały, wykonały także własnoręcznie upominek dla mamy – bransoletkę z koralików. Tatusiowie oczywiście tez otrzymają w dniu swojego święta mały upominek. Bądźcie cierpliwi. 😉

Zapraszamy do obejrzenia występu.

Jeśli chcesz możesz do nas napisać