Loading

Dzień Ziemi

Z okazji obchodów Dnia Ziemi 21 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się niezwykły pokaz mody ekologicznej pod nazwą „Ekologiczny zawrót głowy”. Dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały bardzo pomysłowe stroje wykonane wraz z rodzicami z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu: m. in. kartony, worki, folia spożywcza, gazety, butelki plastikowe, kartonowe. Przedszkolaki doskonale sprawdziły się w rolach modeli i modelek, a także udowodniły, że moda i ekologia mogą iść w parze. Celem tego nietypowego pokazu było podnoszenie świadomości ekologicznej, propagowanie idei czystego środowiska, zwrócenie uwagi na konieczność segregacji odpadów oraz możliwości tworzenia niesamowitych rzeczy z odpadów. Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy rodzicom za przygotowanie ekologicznego stroju dla swoich pociech. „Jesteście WSPANIALI” ! [tekst: K.S.]

Tego dnia przyłączyliśmy się również do V edycji ,,Sprzątamy dla Polski”.

Zapraszamy do fotogalerii….

Accessibility Toolbar