Loading

Poznajemy zawód kucharki

Zajączki w ramach realizowanej czerwcowej tematyki związanej z zawodami  odwiedziły Panie kucharki : Panią Anię oraz Panią Martę. Panie kucharki opowiedziały dzieciom na czym polega ich praca oraz jak wygląda ich strój. Dzieci oglądały przedmioty, które potrzebne są do pracy w kuchni, a ich wielkość zrobiła na nich ogromne wrażenie. Wszystkie dzieci wypowiadały się na temat ich ulubionych potraw w przedszkolu i domu.  Panie przygotowały dla nas niespodziankę smakową.  Mieliśmy okazję posmakować kwasek cytrynowy, sól oraz cukier. Dziękujemy serdecznie Paniom za przedstawienie nam swojego jakże ważnego zawodu w naszym przedszkolu. Dzieci zgodnie stwierdziły, że nasze kucharki gotują im pyszne i zdrowe posiłki oraz obiecały, że będą wszystko zjadały. [wych. grupy]

Jeśli chcesz możesz do nas napisać