Rozstrzygnięcie konkursu wewnętrznego w przedszkolu

Dnia 22 listopada 2022 roku w naszym przedszkolu został rozstrzygnięty wewnątrzprzedszkolny konkurs muzyczno-plastyczny „Las muzyką malowany” inspirowany utworem A. Vivaldiego Cztery pory roku-jesień.

Do konkursu zgłoszono 10 pięknych prac plastycznych z naszej placówki.

Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: 3- 4-latki oraz 5 – 6-latki. Członkowie komisji stwierdzili, że wszystkie prace były na wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik i pomysłowością.

Komisja konkursowa wyłoniła dwóch laureatów, którzy przeszli do dalszej części konkursu-na szczeblu ogólnopolskim.

Laureatami zostali:

Antonina Żywicka – grupa Zajączki

Nadia Gustyn – grupa Puchatki

Podczas uroczystego przyznania nagród (25.11.2022 r.) laureaci, jak i pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich Rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas na stworzenie tak unikalnych prac, a laureatom serdecznie gratulujemy.

Pozostałe dzieci serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Koordynatorzy konkursu:

Justyna Wysocka