Loading

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W środę 25.11. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Tak, tak. 1-go czerwca wszystkie dzieci mają swój dzień – Dzień Dziecka, a 25-go listopada wszystkie misie mają swoje wyjątkowe święto.
Dlatego też tego dnia Biedroneczki zostały zaproszone do Krainy Pluszowych Misiów. Bardzo cieszyło nas to, że tego dnia, mimo nadzwyczajnej sytuacji, każde dziecko mogło mieć przy sobie swojego ulubionego pluszowego misia.
Biedroneczki miały okazje poznać historię pluszowego Misia a także zobaczyć jak zmieniały się misie na przestrzeni lat. Obejrzeliśmy także prezentację pt. “Misie znane i nieznane.” Biedroneczki bawiły się ze swoimi misiami przy piosenkach “Misie szare” oraz “Jada jada misie”. Na koniec każdy z nas został pluszowym misiem.

Jeśli chcesz możesz do nas napisać