Loading

Wycieczka do gospodarstwa w Dębinach – grupa Puchatki

Dnia 23 września 2021 r. wybraliśmy się do malowniczych Dębin, gdzie mieliśmy okazję poznać prawdziwe życie na wsi. Zostaliśmy mile przywitani przez gospodarzy i oprowadzeni po posesji, która odkryła przed nami mnóstwo zwierząt, a także rzadko dziś spotykanych urządzeń rolnych. Podczas spaceru karmiliśmy małych (i trochę większych 😉 ) podopiecznych oraz przysłuchiwaliśmy się ciekawostkom opowiadanym przez naszych gospodarzy. Na sam koniec zostaliśmy poczęstowani domowymi wypiekami oraz ciepłą herbatą, która idealnie wpisywała się w nieco już jesienną aurę. Ostatnim punktem wycieczki było odwiedzenie pobliskiego placu zabaw, a także uzupełnienie energii poprzez skonsumowanie własnych słodkości i przekąsek. Wycieczka do gospodarstwa przyniosła nam dużo wrażeń i niezapomnianych chwil. [wych. Łucja Łytkowska]

Accessibility Toolbar