Loading

XX Regionalne Masowe Biegi im. K. Bągorskiego

Dnia 21.09.2022 r. dzieci z naszego przedszkola z grup: Elfiki, Żabki, Puchatki i Tygryski uczestniczyły w XX Regionalnych Masowych Biegach im. K. Bągorskiego. Nasze przedszkole w kategorii przedszkolaki reprezentowało 20 chłopców i 13 dziewczynek. Wszystkie startujące w biegu dzieci odważnie i chętnie przebiegły dystans 200m, za co należą im się ogromne brawa.
Możemy być dumni z naszych reprezentantów, tym bardziej, że dwoje z nich zajęło miejsca na podium: w kategorii chłopcy III miejsce zajął nasz kolega Julek (grupa Elfiki). Natomiast w kategorii dziewczynki II miejsce zajęła nasza koleżanka Laura (grupa Tygryski). Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Reszta naszych przedszkolaków pięknie kibicowała na trybunach. Było to bardzo ciekawe przeżycie dla wszystkich przedszkolaków. [J.W. , M.Ł-B.]

Accessibility Toolbar