Loading

Z wizytą w salonie fryzjerskim

W piątek 10 czerwca  mieliśmy przyjemność  odwiedzić  Panią Anetę Łaznowską – właścicielkę  salonu fryzjerskiego „Anett” w pobliżu naszego przedszkola. Pani Aneta opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała różne narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowała atrybuty fryzjera:  pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę, karbownicę i wiele innych.  Przedszkolaki miały także okazję spróbować samodzielnie czesać włosy modelom. Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie chodził do fryzjera. Serdecznie dziękujemy Pani Anecie za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej. [wych. grupy]

Accessibility Toolbar