Loading

Andrzejki w Zajączkach

W środę, 30 listopada obchodziliśmy w naszej grupie Andrzejki. Przedszkolaki chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Przygotowane rekwizyty stworzyły odpowiedni nastrój sprzyjający przepowiedniom. Dzieci poznały znaczenie różnych kolorów, magicznych przedmiotów. Ustawiały buty, aby sprawdzić, który chłopiec pierwszy się ożeni i która dziewczynka pierwsza wyjdzie za mąż. Za pomocą przygotowanych obrazków sprawdzały kim zostaną w przyszłości.  W tym dniu mieliśmy także możliwość zabaw z wykorzystaniem tablicy multimedialnej- były gry memory, układanki, odszukiwanie cienia danego przedmiotu.

Czy wróżby się spełnią? Przyszłość nam pokaże. Pewne jest to, że przyniosły przedszkolakom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej, wesołej zabawy. [wychowawcy grupy]

Accessibility Toolbar