Loading

Pierwszy Dzień Wiosny

„Marzanno, Marzanno Ty zimowa panno!

Ciebie pożegnamy, wiosnę przywitamy!”

W dniu 21 marca dzieci z Gminnego Przedszkola nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi celebrowały Pierwszy Dzień Wiosny. Była to doskonała okazja, aby wspólnie świętować nadejście tej pięknej pory roku. Uroczystość powitania wiosny rozpoczęła się od obejrzenia przez wszystkie przedszkolaki przedstawienia „Rzepka” w wykonaniu rodziców oraz dziadków z grupy Zajączki.  Po przedstawieniu wszyscy wyruszyli barwnym korowodem ulicami miasta.

Nasze przedszkolaki jak co roku przyłączyły się również  do akcji wspierania osób zmagających się z Zespołem Downa i tego dnia ubrały kolorowe skarpetki „nie do pary” jako wyraz radości, tolerancji oraz solidarności z osobami z Zespołem Downa. Ten dzień z pewnością był dla każdego przedszkolaka radosnym i niezapomnianym wydarzeniem. [K.S.]

Accessibility Toolbar