Loading

Prośba o Podzielenie Się Starymi Zdjęciami Przedszkola

Szanowni Rodzice, Absolwenci, Sympatycy Naszego Przedszkola

Zbliża się wyjątkowa uroczystość nadania imienia naszej placówce, a chcielibyśmy, aby galeria zdjęć wzbogaciła to wydarzenie. Dlatego serdecznie prosimy Was o podzielenie się starymi fotografiami z czasów, kiedy nasze przedszkole dopiero powstawało lub działało w pierwszych latach swojej działalności.

Wasze zdjęcia będą nie tylko piękną pamiątką, ale także wspaniałym świadectwem historii naszej placówki. Mogą to być fotografie z uroczystości, zajęć, wycieczek, grupy przedszkolnej, czy też wspólnych chwil spędzonych na placu zabaw.

Jeśli macie jakiekolwiek zdjęcia, którymi chcielibyście się podzielić, prosimy o dostarczenie ich do przedszkola. Możecie przynieść je osobiście lub przesłać skanowane kopie na adres e-mail: gpnr1@wp.pl

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie w tworzenie historii naszej placówki! (A.G.)

Accessibility Toolbar