Loading

Z wizytą w bibliotece

Dzięki zaproszeniu p. Lucyny z Biblioteki Publicznej im. J. Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim dzieci z grupy Tygryski wzięły udział w programie „Mała Książka – Wielki Człowiek”, którego organizatorem jest Instytut Książki.
W ramach spotkania dzieci, w towarzystwie kota Przecinka, wysłuchały opowiadania pt. „O Wilku, który nie lubił świąt”. Perypetie Wilka, który dzięki staraniom przyjaciół pokochał Boże Narodzenie bardzo się dzieciom podobały.
W ramach udziału w projekcie każdy Tygrysek otrzymał książeczkę pt. „Krasnal w Krzywej Czapce” oraz Kartę Małego Czytelnika – imienną kartę, na której przedszkolak zbiera naklejki za wizyty w bibliotece. Książeczka stworzona została specjalnie na potrzeby kampanii przez znanego i cenionego pisarza Wojciecha Widłaka oraz znakomitą ilustratorkę Aleksandrę Krzanowską. [wychowawca M. Ł.-B.]
.

Accessibility Toolbar