Loading

Programy i akcje

Programy, projekty, akcje w których będziemy brali udział.

W roku przedszkolnym 2023/2024 nasze Przedszkole będzie brało udział w różnego rodzaju akcjach społecznych oraz programach edukacyjnych.

Ich realizacja nie byłaby możliwa bez ogromnego zaangażowania ze strony rodziców i dzieci. Z góry, więc wszystkim dziękujemy za pomoc i wsparcie.

* Nasze przedszkole bierze udział w akcji #szkołapamięta

* Nasze przedszkole bierze udział w projekcie Zdrowe Dzieci

Z dumą informujemy, iż nasze Przedszkole zakwalifikowało się do projektu „Zdrowe Dzieci!” realizowanego przez Ministerstwo Zdrowiafinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

Celem projektu jest propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci do lat 6 oraz promocja zdrowych nawyków żywieniowych wśród ich rodziców, opiekunów i nauczycieli, personelu przedszkoli i żłobków.

*Nasze przedszkole bierze udział w projekcje

*Nasze przedszkole bierze udział w akcji Serce za odwagę

Nasze przedszkole w tym roku szkolnym przyłączyło się do  akcji  „Serce za odwagę”. Inicjatywa polega na przygotowaniu przez dzieci kartek świątecznych i życzeń płynących prosto z serca dla weteranów II wojny światowej, którym zawdzięczamy wolną i niepodległą Polskę. W ten symboliczny sposób złożymy podziękowanie za wielką odwagę, jaką odznaczyli się bohaterowie w czasie wojny. W końcu zawdzięczamy im tak wiele! To dzięki nim możemy bawić się, malować, tańczyć, śpiewać i poszerzać swoją wiedzę – bez przeszkód! Organizatorami inicjatywy „Serce za odwagę” jest Fundacja Pamięci Narodów.

*Nasze przedszkole bierz udział w Projekcie edukacyjnym „Przedszkolak w Świecie Savoir Vivre”

*Nasze przedszkole bierze udział w akcji #BOHATERON

Accessibility Toolbar